Společnost‎ > ‎

Kdo jsme

EPPM Services sdružuje odborníky se špičkovými dovednostmi a zaměřením na řádné znalosti rozpočtování, projektového řízení nebo řízení programu a řízení zdrojů s důkladnou znalostí podnikových činností (finanční, telekomunikační, výrobní a farmaceutický sektor). Mají rozsáhlé znalosti nástrojů projektového řízení a metodik, rozsáhlé zkušenosti s použitím příslušného software projektového řízení a software pro řízení obchodní činnosti.

Naši spolupracovníci jsou kvalifikovaní na řízení a analýzy požadavků, mají silné vůdčí schopnosti, vyjednávání, facilitaci a schopnosti ovlivňovat. Při práci používají silné analytické, interpersonální a verbální / písemné komunikační dovednosti se schopností ovlivňovat spolupracovníky na exekutivní úrovni a přináší problémy k řešení. Jsou schopní objevit řešení složitých, integrovaných podnikových problémů, mají představu o strategických a provozních otázkách projektu nebo podnikových oddělení.

Obecně lze říci, že mají zkušenosti:

  • Minimálně 7-10 let zkušeností řízení projektů v podnikatelském prostředí, včetně úspěšného dohledu velkých a složitých projektů nebo programů, alespoň 5 let praxe v podnikatelském průmyslu.
  • PMP, PRINCE2 nebo jiné kvalifikace pro řízení projektů
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru, například: výpočetní technika, inženýrské činnosti, obchodní administrativa, nebo disciplíny vztahující se k podnikovému odvětví; a MBA nebo ekvivalentní zkušenosti projektového řízení nebo podnikatelské praxe
  • Prokazatelná schopnost zvládat rozsáhlé a složité projekty včas a v rámci rozpočtu.
  • Prokázána schopnost v řízení vnitřních a vnějších očekávání klienta o programových požadavcích a výstupů.
  • Prokázali úspěch ve vedení ostatních projektových manažerů či dalších zkušeností na úrovni vedení v rámci projektové kanceláře.

Jsme společnost, která především poskytuje kvalitní služby v poradenství zaměřeném na oblasti projektového řízení, příprav a zpracování nabídek; řízení širších obchodních aktivit, primárně v oblasti informačních a komunikačních technologií.